WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie odbytych lub przyszłych wypraw, chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami, a może chciałbyś wspomóc planowane przeze mnie wyprawy w przyszłości?

Napisz do mnie: michal(at)sq1oos.pl

To co robię wynika w dużej mierze z chęci propagowania różnych ciekawych form turystyki wodnej, zachęcenia do aktywności, odkrywania także mniej popularnych miejsc które często znajdują się nieopodal naszego miejsca zamieszkania. Nasz kraj jest bardzo bogaty pod kątem dostępnych szlaków wodnych z piękną przyrodą dającą odskocznie od codziennych spraw. Również turystyka lądowa, zwłaszcza na rowerze nie jest mi obca.

Dotychczas większość wypraw finansowałem samodzielnie. W przyszłości planuję jednak rejsy, wyprawy o znacznie większym zakresie, gdzie przy ich planowaniu choćby częściowe wsparcie finansowe będzie bardzo pomocne. Chętnie nawiąże współpracę z firmą, organizacją zainteresowane odkrywaniem dla szerszego grona różnych ciekawych miejsc dla turystyki wodnej  w Polsce i nie tylko. Może dobrym podsumowaniem byłoby wydanie obszernego albumu, przewodnika z odwiedzonych przeze mnie terenów? Zapraszam do kontaktu.